Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Novinky

Restarting Europe - Central European Perspective

Institut pro evropskou politiku EUROPEUM organizuje tento rok už 17. ročník letní školy European Summer School v Praze. EUROPEUM je pražský think-tank, který organizuje různé projekty, veřejné i neveřejné akce, a provádí originální výzkum, který se vztahuje na evropský integrační proces. Letošní ročník Evropské letní školu se bude konat od od 13. 7. do 20. 7. 2019. Program bude zaměřený na aktuální dění a problém, kterým EU čelí, včetně reformních procesů a pozice středoevropských zemí. Evropská letní škola je organizována pod záštitou Zastoupení Evropské komise v ČR ve spolupráci s Prague College a s Fakultou sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze.

Evropská letní škola v Praze je intenzivní sedmidenní výukový program, který je zaměřený na evropskou integraci. Je organizovaný pod záštitou jednoho z vedoucích think-tanků ve střední Evropě, Institut pro evropskou politiku EUROPEUM ve spolupráci s Prague Collegea Fakultou sociálních věd Univerzity Karlovy. Letošní ročník Evropské letní škole je znám pod názvem e “Restarting Europe: Central European Perspective” (Restart Evropy: z úhlu pohledu střední Evropy). Jak bude vypadat EU v nadcházejících letech? Zanechá ovlivní téma migrace její budoucí vývoj? Jak vnímat střední Evropu? Kde si stojí členské státy EU v rámci soutěže? Jaká pozice unie jakožto globálního hráče? Na to přijdete v Praze na 17. Evropské letní škole. 

Více informací zde: http://www.essprague.eu/

Přihlášky:

http://www.essprague.eu/index.php?cat=applications&fbclid=IwAR0KlHery1c0om0libMNWE1MTobLOpVN-fuRriCaj60V-IQPNqhsbLRC9U8&show=form