Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

O nás


České centrum New York
Česká národní budova (mezi 1. a 2. Avenue)
321 E 73. ulice
New York, NY 10021

 

Naše galerie a knihovna jsou opět otevřené!

Každou středu odpoledne od 13 do 16 hodin, rezervace nutná. Vstup zdarma.

S potěšením Vám oznamujeme, že v souladu s platnými bezpečnostními pravidly, se nyní naše galerie a knihovna v omezeném režimu otevírají. Z důvodu zabezpečení sociálního distancování jsou návštěvy možné pouze na potvrzenou registraci přes náš rezervační systém. Knihovna v současnosti příjímá pouze vracení knih, výpůjčky nejsou až do odvolání možné. Vstup je omezen pouze pro jednotlivce, páry a rodiny.

Návštevy jsou možné rezervovat na: 13:00 | 13:30 | 14:00 | 14:30 | 15:00 | 15:30

Ověřte si prosím dostupnost a a zarezervujte si předem termín ZDE.

Vezměte prosím na vědomí, návštěva je možná pouze po potvrzené rezervaci, rezervační systém je plně automatizovaný, umožňuje naplánovat, změnit, nebo zrušit vaši schůzku. Rezervace po telefonu nebo emailu nejsou k dispozici.

Po příchodu prosím vyčkejte na setkání s pracovníky Českého centra na hlavní recepci České národní budovy. Vstup je možný pouze po změření teploty a vyplňení formuláře o Vašem momentálním zdravotním stavu.

Během návštěvy:

  • Roušky jsou povinné
  • Rukavice jsou doporučené 
  • Udržujte sociální odstup alespoň 6 '

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Upozornění: COVID-19

České centrum New York s potěšením vítá zpět naše publikum a zaměstnance. Na ochraně vašeho zdraví a bezpečnosti nám velmi záleží. I přes naší péči a pozornost věnovanou úklidu a sociálnímu distancování nemůže České centrum v New Yorku zaručit, že během Vaší návštěvy nebo účasti v našich programech nebudete nakaženi. COVID-19 je extrémně nakažlivý, riziko infekce existuje kdykoli a kdekoli. Vstupem do naší budovy nebo účastí na našich programech uznáváte a přijímáte tato rizika.


ČESKÉ CENTRUM NEW YORK JE DOČASNĚ ZAVŘENO S VYJÍMKOU STŘEDY ODPOLEDNE. 
V případě potřeby nás kontaktujte na info@czechcenter.com

Telefon: 646-422-3399
Fax: 646-422-3383
info@czechcenter.com
www.czechcenter.com


Jak se k nám dostat:
Jeďte metrem žluté linky Q na stanici 72. ulice nebo zelené linky číslo 6 na stanici 68. ulice - Hunter College nebo 77. ulice.

Česká centra

Česká centra, příspěvková organizace Ministerstva zahraničních věcí ČR, jsou stěžejním nástrojem veřejné diplomacie zahraniční politiky České republiky a posilují dobré jméno ČR ve světě. Jakožto kulturní institut jsou členem sítě zahraničních evropských kulturních institutů – EUNIC. Prezentují naši zemi v široké škále kulturních a společenských oblastí: od umění přes kreativní průmysly až po propagaci úspěchů české vědy a inovací. Věnují se výuce češtiny v zahraničí. Zapojují se do mezinárodních projektů a slouží jako platforma pro rozvoj mezinárodního kulturního dialogu. V současnosti působí v zahraničí celkem 25 poboček na 3 kontinentech - kromě Českých center spravují také Český dům v Moskvě, Jeruzalémě a Bratislavě.

NÁŠ TÝM

Miroslav Konvalina
Ředitel
Email: konvalina@czech.cz

 

 

 

 

 

Jan Žahour 
Zástupce ředitele
Email: zahour@czechcenter.com

 

 

 

 

 

Marek Milde
Manažer výstav a produkce
Email: milde@czechcenter.com

 

 

 

 

 

 

Em Šolarová
Programový manažer 
Email: solarova@czechcenter.com

 

Public Relations & Communications
Email: info@czechcenter.com
Telefon: 646-422-3395

 

Virtuální prohlídka České národní budovy na GOOGLE MAPS - Klikněte zde DOPORUČUJEME: