Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

5.4.2014 16:30

Balancing Act (Gli equilibristi)

Promítání filmu je součástí filmového festivalu evropských nových filmů, Panorama Europe. Filmový festival Panorama Europe, známý prvních pět let své existence jako Disappearing act, pokračuje ve svém poslání a představí důležitou evropskou filmovou tvorbu, jejíž distribuce ve Spojených státech zůstává pro cizojazyčné filmy stále velkou výzvou. Panorama Europe dává newyorským divákům jedinečnou šanci vidět tyto uznávané filmy z festivalů na velkém plátně. Letošní ročník se bude konat v Muzeum of the Moving Image v Astorii a v Bohemian National Hall na Manhattanu, dle naplánovaného programu Davida Schwartze , hlavního kurátora v Muzeum of the Moving Image.

Drama, Itálie / Francie, 2012, 111 min, Režie: Ivano De Matteo ,Scénář: Ivano De Matteo, Hrají: Valerio Mastandrea, Barbora Bobuľová, Maurizio Casagrande, Rolando Ravello, Rosabell Laurenti Sellers, Antonella Attili

Giuliovi je čtyřicet let a jeho život se zdá být poklidný: dům v pronájmu, stabilní místo, auto na splátky, dvě děti, manželka, kterou miluje, ale podvádí. Když odhalí jeho nevěru opustí ho a jeho pohádkový život najednou skončí. Co se ale stane páru, který si „troufne" v jejich věku a dnešní době rozvést? Film nás vtáhne do světa muže, který najednou zjistí, jak tenká je ve skutečnosti linie mezi blahobytem a chudobou.

Více informací o filmu na stránkách Muzeum of the Moving Image 

 

 

 

Místo konání:

Museum of the Moving Image 36-01 35 Avenue Astoria, NY 11106

Datum:

5.4.2014 16:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala