Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

3.9.2019 0:00 - 5.10.2019 0:00

Bára Jíchová Tyson vystavuje v San Franciscu

Municipal Bonds s radostí oznamuje zahájení výstavy Openness, která bude k vidění v rámci Minnesota Street Project v Gallery 200 od 3. září do 5. října 2019. V rámci této výstavy představí čtyři významné umělkyně: Austin Thomas, Báru Jíchovou Tyson, Danielle Dimston a Yvette Taminiau.

Série seskupení analogových koláží The Hatch House Báry Jíchové je inspirována chatou Hatch House, která se nachází na Cape Cod v Massachusetts. Dílo je doplňkem k jejímu oceňovanému krátkému filmu. Hatch House byl navržen Jackem Hallem, editorem The Nation, a jeho manželkou Ruth, malířkou, v roce 1960, a sloužil jako útočiště pro umělce a intelektuály. V 60. letech zde pobývali například Walter Gropius, Marcel Breuer, László Moholy-Nagy a Boston Brahmins. Výstřižky a koláže fotografií chaty tak reflektují toto místo v určitém čase: jako křehkou, amatérskou strukturu existující na prahu kulturní křižovatky mezi DYI "mozkovými výtvory" a stále populárnějšími americko-buržoazními konzumními hodnotami.

 

Více informací na https://municipalbonds.art/exhibitions/11-openness-inaugural-exhibition-at-minnesota-street-project/overview/

Místo konání:
Datum:

Od: 3.9.2019 0:00
Do: 5.10.2019 0:00

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala