Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

23.5.2019 - 14.6.2019 23:45

Call For Entries

Soutěž ANNUAL International Competition pořádaná The Print Center je jedna z nejstarších a nejvíce prestižních soutěží v USA. The Print Center se touto soutěží snaží podporovat místní, národní i mezinárodní umělce, kteří se nebojí nového moderního pojetí fotografie. Jakýkoliv umělec, který používá fotografie nebo umělecký tisk jako stěžejní součást svého díla, se může soutěže zúčastnit. Zejména umělci, kteří svými uměleckými díly posouvaji hranice tradiční fotografie a uměleckého tisku, jsou v soutěži vítáni.

The Print Center vyhlašuje 94. ročník soutěže s názvem 94th ANNUAL International Competition. Jako porotkyně byly pro tento ročník vybrány Charlotte Cotton Gretchen Wagner.  Charlotte Cotton je fotografka a kurátorka v California Museum of Photography, Riverside. V roce 2015 vydala Photography Is Magic (Aperture, 2015). Gretchen Wagner je spolupracovnice Andrew W. Mellona v oblasti tisku, kreseb a fotografie v Saint Louis Art Museum a spoluautorka a spolukurátorka Graphic Revolution: American Prints 1960 to Now (Saint Louis Art Museum, 2018).

Deadline

14. června 2019, 23:45 (EST)

Přihlášky jsou přijímány online. 

Vstupní poplatek - $45

Karty Visa, MasterCard, American Express a Discover jsou akceptovány.

Podmínky soutěže

Jakýkoliv umělec, který používá fotografie nebo umělecký tisk jako stěžejní součást svého díla, se může soutěže zúčastnit. Soutěžní dílo musí být dokončeno během posledních tří let. Nejvíce může být přihlášeno 5 obrázků a je povolena pouze jedna přihláška na osobu. 

Akceptované formáty:
Obrázky: do 5 MB/každý: jpg, png, gif
Video: do 250 MB/každé: mov, wmv, flv, mp4

Každý nahraný soubor musí být označen názvem, datem, médiem a dimenzí (velikost papíru, délka videa, míry instalace).

 

Více informací zde

 

Místo konání:
1614 Latimer Street, Philadelphia, PA 19103
Datum:

Od: 23.5.2019
Do: 14.6.2019 23:45

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala