Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

24.9.2020 0:00

CZECH NEXT WAVE, Díl 1: Albert Černý, Nové Podcasty

Albert Černý se proslavil v mladém věku, když jeho první kapela Charlie Straight získala tři české hudební ceny Anděl po vydání debutového LP. Jako zpěvák a skladatel později založil Lake Malawi. Největším dosavadním úspěchem této skupiny byla reprezentace České republiky na loňské soutěži Eurovision Song Contest, kde obsadili velmi úctyhodné 11. místo. V poslední době se Černý (31) věnuje také modelingu a práci v televizi.

 

 

PLAY 

Délka audia 20:02

Foto: Ondřej Tomšů

V tomto otevřeném a velmi zábavném rozhovoru diskutuje hudebník Albert Černý o mnoha věcech, od mládí na samém východě České republiky, ke zdroji jeho vysoce přesvědčivého anglického přízvuku a jeho plánech poprvé nahrávat v češtině. V rozhovoru popíše jak mu karanténa umožnila, aby on a jeho přítelkyně spolu strávili delší dobu a také jeho nedávný objev českého piva.

 


 

Czech Next Wave je produkována ve spolupráci Českých center a Radio Prague International. Série podcastů seznamuje posluchače z celého světa s nadějnými a talentovanými mladými Čechy v různých oblastech umění a jiných disciplínách. Idea pro tuto novou podcastovou řadu vznikla v Czech Center NY, znělky Ondřeje Pivce pro pořad vznikly na základě dlouhodobé spolupráce s ČCNY.  

 


 

Author: Ian Willoughby

 

 

 

Chcete-li mít přehled o nových událostech v Českém centru New York, přihlaste se k odběru našeho týdenního Newsletteru ZDE.

 

 

Místo konání:
ONLINE
Datum:

24.9.2020 0:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala