Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

4.10.2008 0:00 - 0:00

Czech Street Festival 2008

10. ročník Czech Independence Day Celebrations 2008 Czech Street Festival, 4. října, 13.00 – 19.00 hod., 83rd Street mezi Madison a Park Avenues

 

10. ročník Czech Independence Day Celebrations 2008

Czech Street Festival

4. října, 13.00 – 19.00 hod.

83rd Street mezi Madison a Park Avenues


Na letošním ročníku Czech Street Festivalu vystoupí Anna K., DJ Michael Burian, Sokol NY a mnoho dalších. 

 Již 10. ročník největší akce podzimní programové sezóny Českého centra New York a jediný český street festival na Manhattanu se již tradičně koná první říjnovou sobotu - tentokrát 4. října 2008. Celá akce je prezentována pod názvem Czech Independence Day Celebrations, které oslavují založení samostatného Československa v říjnu 1918.

 Program Czech Street Festivalu
Největší pouliční česká oslava na Manhattanu - Czech Street Festival - pořádaný na 83. ulici mezi Madison Avenue a Park Avenue Českým centrem New York se stal díky úspěšným předešlým ročníkům vyhledávaným místem tisíců návštěvníků, kteří přijíždějí za českou živou hudbou, vyhlášenou českou kuchyní, dárky a zábavou pro celé rodiny. Zejména pro široké americké publikum, pro které je Praha známějším pojmem než Česká republika.

 Nabídka českým firmám
České centrum New York společně s Generálním konzulátem České republiky v New Yorku tradičně nabízí českým firmám aktivní obchodní účast na Czech Street Festivalu. Festival je pro české subjekty jedinečnou možností představit svoje výrobky nebo služby americkému publiku v New Yorku. Festival se i letos tradičně konal v prestižní newyorké čtvrti Upper East Side. Vzhledem k tomu, že se jedná o jediný český festival na Manhattanu, je také návštěvnost značně vysoká. Českým firmám je nabízena možnost prezentace prostřednictvím prodejního stánku v rámci festivalu. Vzhledem k vysoké návštěvnosti a lokalitě festivalu se jedná o vynikající možnost představit své produkty v New Yorku.

 Czech Independence Day celebrations je organizován Českým centrem New York pod patronací Generálního konzulátu ČR v New Yorku a v neposledni řadě by nebyl možný bez velke podpory našich sponzorů.

 

Místo konání:

321 East 73rd Street
NY 10021 New York
Spojené státy americké

Datum:

4.10.2008 0:00 - 0:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala