Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

29.9.2012

Jan Kraus - TV show

SHOW JANA KRAUSE V NEW YORKU. Dvě představení - 16 a 20 hodin.

Jan Kraus v late night show Show Jana Krause
Dvě představení - 16 a 20 hodin.

Máte rádi Jana Krause a chcete zažít neopakovatelnou atmosféru jeho show? 
Přijďte na natáčení pořadu Show Jana Krause v Bohemian National Hall.

Mužete se těšit na pozoruhodné hosty z řad českých a slovenských osobností žijících v USA.

Hosté:
16:00
Bohdan Pomahač - lékař, který se narodil v Ostravě dnes patří k nejuznávanějším plastickým chirurgům světa. O jeho operacích se v USA mluví jako o zázracích...Byl prvním lékařem v USA, kdo dokázal transplantovat lidský obličej. Dosud provedl tří úplné transplanatce obličeje a nedávno kolem něj bylo opět živo - když transplantoval pacientovi obě ruce...

Markéta  Irglová - zpěvačka, skladatelka, která v roce 2007 dostala Oscara za nejlepší filmovou píseň. Muzikál naposledy bodoval v červnu na prestižních amerických divadleních cenách Tony.  Markéta v létě po roce díky svému turné navštívila ČR a žije střídavě v New Yorku a na Islandu, kde se podle svých slov mj. nechává inspirovat islandskou přírodou a natáčí ve studiu na Islandu, kde své desky produkovala např. Björk.

Marián Gáborík  - hokejový útočník NY Rangers, slovenská hvězda NHL, pochází z Trenčína, kde již čtvrtým rokem provozuje svou hokejovou školu pro děti, největší v Evropě. Se svým platem 7,5 miliónu dolarů ročně se řadí mezi nejlépe placené hráče zámořské ligy.


20:00
Paulina Porizkova - topmodelka českého původu, která léta žije v USA.  Byla vůbec první českou tváří, která prorazila ve světovém modelingu. Má dvě děti, je manželkou Ricka Ocaseka a zahrála si již v několika filmech. Před 11 lety se rozhodla s modelingem skončit a o tom současném mluví většinou s despektem...

Petr Sís - český výtvarník žijící v NY je známou osobností světového výtvarného umění. v březnu dostal prestižní cenu Hanse Christiana Andersena udělovanou výtvarníkům a spisovatelům za celoživotní tvorbu na poli dětských knih.  o ceně se mluví jako o "Nobelově ceně pro dětskou literaturu".

Jan Linhart - doktor Linhart patří k nejprestižnějším zubařům v New Yorku. Jeho péči v manhattanské ordinaci vyhledávají významné a slavné osobnosti. začínal jako doktor s jedním zubařským křeslem, dnes vlastní kliniku, kterou navštěvují i hlavy států... Je držitel řady prestižních ocenění

Hudební host pro obě představení: 
Ivan Král


Show Jana Krause vysílá PRIMA FAMILY každý pátek večer.

Vstupenky:
Představení v 16 hodin: $28


Představení ve 20 hodin: $38
KOUPIT VSTUPENKY

Produkce a dramaturgie: In Film Praha
Natáčení pořadu pro TV Prima
Nyní i na YouTube - www.youtube.cz/sjkshow

Natáčení pořadu je v českém jazyce


Jan Kraus
Český herec, publicista, režisér, dramatik a v současnosti hlavně moderátor je nezaměnitelný svým humorem a pohotovými dotazy. Byl dětskou hereckou hvězdou, herectví ale nestudoval.

Menší role hrál v mnoha filmech (např. Dva tygři, Spalovač mrtvol, Dívka na koštěti, Jak utopit doktora Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách, Což takhle dát si špenát, Černí baroni a jiné). Prosadil se ale hlavně na poli televizních talk show – Sauna, Další, prosím!, O. K. – Občan Kraus nebo Přesčas.

Nejznámější a u diváků nejoblíbenější se stalo jeho Uvolněte se, prosím!, jehož obdoba se vysílala i na Slovensku pod názvem Bez obáv, prosím! Za tuto show získal ocenění v divácké anketě TýTý za nejlepší program roku a televizní cenu Elsa. Do roku 2009 byl předsedou Českého filmového a televizního svazu (FITES), kdy z funkce odstoupil. Žije s herečkou Ivanou Chýlkovou. Jan Kraus je otcem čtyř synů.

 

 

 

Místo konání:

321 East 73rd Street
NY 10021 New York
Spojené státy americké

Datum:

29.9.2012

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala