Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

13.2.2020 19:00 - 22:00

Pop-rockový koncert: MICHAL HRŮZA

Zpěvák, skladatel a textař Michal Hrůza se poprvé představí se svou kapelou Hrůzy v New York City!

 

13. února, 19:00
Ve velkém sále

RSVP

Cash bar opatří Bohemian Spirit. 

Zpěvák, skladatel a textař Michal Hrůza se na české hudební scéně pohybuje už dvacet let. Většina z vás ho zná jako zakládajícího člena a dlouholetého frontmana skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal hity jako Zejtra mám, Černý Brejle nebo 1+1.

V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelu Hrůzy. Mezi jeho nejznámější hity patří Zakázané uvolnění, Pro Emu nebo Bílá velryba. Michal má na svém autorském kontě také filmovou hudbu, a to pro film Padesátka, Martin a Venuše, Zakázané uvolnění, Pohádky pro Emu nebo Lidice. Skladbu Budu ti vyprávět si pak jako titulní zvolil seriál Vyprávěj, který je na domácí půdě velmi oblíbený. Michal zavítá se svojí kapelou do New Yorku a Washingtonu, D.C. vůbec poprvé ve své hudební historii.

Hlavním partnerem hudební události je Magistrát hlavního města Prahy. Organizátory jsou České centrum New York a Velvyslanectví České republiky ve Washingtonu ve spolupráci s Generálním konzulátem České republiky v New Yorku a Bohemian Benevolent & Literary Association.


Oficiální video ZDE 

Tisková zpráva ke stažení v PDF:Místo konání:

Bohemian National Hall, 321 East 73rd Street
NY 10021 New York
Spojené státy americké

Datum:

13.2.2020 19:00 - 22:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala