Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

7.5.2019 19:00 - 8.5.2019

NEXT@GRAHAM

NEXT@Graham je prezentací Studio Series Marthy Grahamové, Díla choreografů budou prezentována v malebném divadle Martha Graham Studio Theatre 7. a 8. května.

Pro třetí ročník Next@Graham byla společností Martha Graham Dance Company vybrána díla, která reagují na dané téma. Projekt EVE zkoumá různé aspekty ženy a zároveň zahrnuje historické či současné problémy spojené s gendrem očima umění, v rámci sociální interakce, politiky a obchodu.

Šest až osm choreografů bylo vybráno uměleckou režisérkou Janet Eilberovou a porotou složenou z choreografů a profesionálních umělců. Po představení děl vybere Eilberová spolu s porotou jednoho choreograga, který se následně zúčastní programu "2019-20 Graham Resident Artist Program", který nabízí 30 hodin zkušebního prosotru zdarma, technickou zkoušku a dodatečné možnosti produkce. 

Pro více informací o "Martha Graham Studio Series" navštivte marthagraham.org/studioseries. Dále můžete kontaktovat producentku Next@Graham Amandu Hamelinovou prostřednictvím mailu ahameline@marthagraham.org.

 

Místo konání:

55 Bethune Street, New York, NY 10014

Datum:

Od: 7.5.2019 19:00
Do: 8.5.2019

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala