Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

EVROPSKÁ NOC LITERATURY

Přijďte objevit evropskou kavárenskou kulturu prostřednictvím přednášek, hudebních kompozic, filmů a uměleckých výstav inspirovaných současnou evropskou literaturou. Akce proběhne ve spolupráci...

Kafka's THE TRIAL

Sextant Productions představí Kafkův PROCES, netypické kriminální drama, ve kterém je muž zatčen neidentifikovanou státní složkou za nepojmenovaný zločin, který spáchal.

Alfons Mucha Republice

Výstava oslaví vznik Československa i Muchovu celoživotní tvorbu. V Českém centru New York budou představena originální díla, součástí bude i velkoplošná projekce Slovanské epopeje.

VLASTA REDL A NAŠE NOVÁ KAPELA

Moravská legenda Vlasta Redl a jeho skupina zahrají poprvé v Americe!

Artists caught behind the Iron Curtain

Navštivte výstavu originálních děl, které Lee Freeman shromáždil od špičkových umělců z dob totalitární éry v Československu.

V.4 DANCE FESTIVAL

Česká republika, Slovensko, Maďarsko a Polsko se sejde na V.4 tanečním festivalu, aby ukázali světu své nejlepší taneční choreografie.

FITTING ROOMS

Triskelion Arts uvádí... Denisu Musilovou

Sofie Švejdová VOLTA NY 2018

S radostí s Vámi sdílíme preview maleb Sofie Švejdové, které budou prezentované na veletrhu VOLTA NY od 7. do 11. března 2018 na stánku B007, Pier 90.

6-Minute Challenge

Osmá edice 6ti minutové "challenge".

Martin Kratochvíl /Tony Ackerman Duo

Přijďte si vychutnat hudbu legendárního dua Martin Kratochvíl/Tony Ackerman. V jejich jedinečném podání se tóny dvou akustických nástrojů, piana a kytary, mísí s množstvím světových hudebních stylů v...

Filmový maratón 2018 – Skvosty československé kinematografie

Pásmo filmů mapující více než stoletou tradici české a československé kinematografie. Jedná se o výběr 12 filmů, jež svým obsahem, zpracováním a dopadem byly nejen ve své době výjimečnými a...

Kateřina Vincourová vystavuje ve Washington, DC

Kateřina Vincourová: Arteria K vidění od 27. ledna – 11. března, 2018

12 13 14 15 16 17 18 19 20 21