Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

1.5.2014 19:00 - 20:30

Master/Class: Ivan Klima and Myla Goldberg - PEN World Voices Festival

UPOZORNĚNÍ: AKCE JE ZRUŠENA.

10. ročník literárního festivalu PEN World Voices, který je věnován 25. výročí pádu Berlínské zdi a politickým změnám v bývalých socialistických zemích. Jedním z protagonistů festivalu je český spisovatel Ivana Klíma.

Přítomni budou:  Ivan Klima, Myla Goldberg

ANSPACHER, The Public Theater 425 Lafayette Street, NYC
Vstupenky: $15/$12

Ivan Klíma se narodil v Praze v roce 1931. Je autorem více než třiceti her , esejí, sbírek a románů, včetně Čekání na tmu , čekání na světlo , Ani svatí, ani andělé, Poslední stupeň důvěřivosti, či Milenci na jeden den , které byly oceněny časopisem New York Times jako významné knihy roku. Moje šílené století získalo prestižní ocenění Magnesia Litera za literaturu faktu.

 

PEN World Voices Festival od International Literature

10. výročí festivalu PEN World Voices of International Literature oslavuje ty, kteří se odvážili postavit „na hranu“, riskovali své profese, mnohdy i své vlastní životy, a to vše pro vyjádření svých vlastních přesvědčení a názorů na umění.

V návaznosti na tradici amerického PEN centra bránícího svobodu projevu bude festival podporovat mezikulturní dialog mezi spisovateli, umělci a občany na celém světě. Přijďte se zúčastnit mnoha akcí včetně diskusí, individuálních rozhovorů, workshopů a představení po celém městě. V New Yorku se mezi 28.4.2014 a 4.5.2014 sejde více než 150 autorů z 30 zemí světa.

 

Click here to plan your trip to the Czech Center with Trip Planner+.
Trip Planner+ takes into account subway reroutes due to planned service changes.

 

Místo konání:

ANSPACHER, The Public Theater 425 Lafayette Street, NYC

Datum:

1.5.2014 19:00 - 20:30

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala