Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

22.2.2018 20:00

Klavírní recitál: Classic Edge, Gypsy Soul

Čtvrtek 22. února ve 20:00 hodin

V Carnegie Hall, Weillův sál

Vstupenky Carnegie Hall
Promo code 50% off the price: VAM28579 

Odkaz na Facebook event

Debutový večer čerstvého absolventa Berklee College of Music Tomáše Kača. Tomáš je sólový pianista, kterého jedinečným stylem je zajímavé spojení klasické, jazzové a romské hudby. Na programu koncertu jsou originální úpravy děl J.S.Bacha a F.Chopin a také jeho původní skladby.

Tomáš Kačo je talentovaný klavírista, skladatel a zpěvák. Pochází z malého města Nový Jičín v České republice. Ve věku pěti let ho otec nejprve uvedl do světa hudby a doufal, že se jeho syn jednoho dne stane hudebníkem. Romská hudba, která je součástí jeho kořenů a kultury jej velmi ovlivnila. Od raného dětství se učil hrát na klavír napodobováním složitých melodií a rozvíjel své dovednosti posloucháním harmonických postupů. Když zlepšil své základní dovednosti ve hře na klavír, začal se vášnivě věnovat klasické hudbě, správné technice a posléze i komponování původních skladeb.

Akce je organizována Českým Centrem New York ve spolupráci se Stálou misí České republiky při OSN v New Yorku a Creative Classical Concert Management.

Místo konání:

57th Street and Seventh Avenue, New York City

Datum:

22.2.2018 20:00

Organizátor:


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala