Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

22.2.2018 20:00

Klavírní recitál: Classic Edge, Gypsy Soul

Čtvrtek 22. února ve 20:00 hodin

V Carnegie Hall, Weillův sál

Vstupenky Carnegie Hall

Odkaz na Facebook event

Debutový večer čerstvého absolventa Berklee College of Music Tomáše Kača. Tomáš je sólový pianista, kterého jedinečným stylem je zajímavé spojení klasické, jazzové a romské hudby. Na programu koncertu jsou originální úpravy děl J.S.Bacha a F.Chopin a také jeho původní skladby.

Tomáš Kačo je talentovaný klavírista, skladatel a zpěvák. Pochází z malého města Nový Jičín v České republice. Ve věku pěti let ho otec nejprve uvedl do světa hudby a doufal, že se jeho syn jednoho dne stane hudebníkem. Romská hudba, která je součástí jeho kořenů a kultury jej velmi ovlivnila. Od raného dětství se učil hrát na klavír napodobováním složitých melodií a rozvíjel své dovednosti posloucháním harmonických postupů. Když zlepšil své základní dovednosti ve hře na klavír, začal se vášnivě věnovat klasické hudbě, správné technice a posléze i komponování původních skladeb.

Akce je organizována Českým Centrem New York ve spolupráci se Stálou misí České republiky při OSN v New Yorku a Creative Classical Concert Management.

Místo konání:

57th Street and Seventh Avenue, New York City

Datum:

22.2.2018 20:00

Organizátor:


Připomenutí akce

dní předem