Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

22.4.2018 17:00

VLASTA REDL A NAŠE NOVÁ KAPELA

Moravská legenda Vlasta Redl a jeho skupina zahrají poprvé v Americe!

Přijďte si poslechnout moravskou legendu Vlastu Redla a jeho novou kapelu, kde působí hudebníci původem z Čech i Slovenska. Koncert této různorodé skupiny poukazuje na letošní oslavy výročí 100 let československé nezávislosti a zároveň ukazuje, že i po 25 letech od rozdělení republiky na Českou a Slovenskou, jsme zůstali bratrskými národy s historickými a kulturními vazbami.
Jak vidno, "mosty" existují nejen mezi Čechy a Slováky, ale také mezi břehy Atlantiku a East River, mezi Bohemian National Hall na Manhattanu a Bohemian Hall & Beer Garden v Queensu.

Oba koncerty, sobotní 21. dubna 2018 v 17 hodin v Bohemian Hall & Beer Garden v Queensu, a nedělní 22. dubna 2018 v 17 hodin v České národní budově na Manhattanu, pořádají Bohemian Citizen's Benevolent Society of Astoria, Generální konzulát České republiky v New Yorku a České centrum New York.

Sobotní koncert se bude při příznivém počasí konat v zahradní restauraci (Beer Garden Astoria) s kapacitou 1000 diváků. Pokud by však bylo nepříznivé počasí, koncert se uskuteční v Sokolovně (Bohemian Hall), jejíž kapacita čítá 250 diváků. Nedělní koncert v České národní budově se uskuteční ve Velkém sále (Ballroom) s kapacitou 300 diváků.

Oba koncerty jsou pro veřejnost a zdarma, je však nutné zarezervovat si bezplatné vstupenky!
(Viz RSVP link níže) 
Rezervace končí, v obou případech, deset minut před začátkem koncertu.


21. dubna, 2018
17:00 hodin
Bohemian Hall & Beer Garden v Astorii, Queens 
Vstup zdarma, RSVP

22. dubna, 2018
17:00 hodin
Česká národní budova, Manhattan
Vstup zdarma, RSVP
Poslechněte si Vlastu Redla na YouTube ZDEVlasta Redl, samorostlý skladatel, textař a zpěvák, spisovatel, studiový hráč, aranžér, hudební režisér a producent (podílel se na téměř 60 albech) je zároveň autorem divadelní a filmové hudby. Jeho osobitý autorský rukopis je snadno rozpoznatelný, často kombinuje tradiční melodické linie moravského a slovenského folklóru spolu s progresivními prvky současných hudebních stylů (rock, r&b, jazz, funky nebo blues). 

Více informací ZDE

Během soboty si budete moci zakoupit občerstvení ve venkovní i vnitřní části Bohemian Hall & Beer Garden.
Více informací ZDE

V neděli se diváci mohou občerstvit v Bohemian Spirit Restaurant a v cash bar ve 4. patře BNH.
Více informací ZDE

Místo konání:

Bohemian National Hall, 321 East 73rd Street
NY 10021 New York
Spojené státy americké

Datum:

22.4.2018 17:00

Organizátor:

České centrum je spoluorganizátor akce


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala