Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

8.8.2017 19:00 - 22:00

Rooftop Ciné-Concert: MANXMAN

Zamilujte se do němých snímků mistrů Hitchcocka, Murnaua a Browna. Živá hudba podtrhne dějové zápletky plné milostných trojúhelníků a vášnivých soubojů. Oddejte se milostné aférce pod newyorským obzorem a nechte se překvapit, kam vás noc unese. Co jste pro lásku ochotni udělat vy?

 

RSVP

MANXMAN
Režie: Alfred Hitchcock
1929, 84 min
V rybářské komunitě na ostrově Man se odehrává vypjaté drama lásky uvnitř milostného trojúhelníku tvořeného jednou ženou a dvěma muži, přáteli na život a na smrt. Hlavní ženskou roli citlivě ztvárnila česká komička Anny Ondráková.

Živá hudba: 

Shariq Tucker – bicí
Shariq Tucker původem z Bronxu hraje na bicí od svých tří let. Inspirují ho jak hudebníci v rodině - otec i bratr, tak legendy jako jsou Dennis Chambers, Gerald Heyward a Tony Royster Jr. Shariq  byl vtažen do hraní, které umožňuje vytvářet nový zvuk. Je vítězem „Guitar Center’s 26th annual Drum-Off“. Momentálně pracuje s mainstreamovým rapperem Desiignerem, Jonathanem Scalesem Fourchestrem, pop artistkou Kelli Pyle a textařkou Bridget Perez.

Anthony Miller – klávesy
Jako mnozí před ním začínal Anthony svou kariéru v kostele. Na varhany a klávesy začal hrát ve věku sedmi let. Když mu bylo deset let stal se varhaníkem pro Unity Temple v Brooklynu, NY. Od ledna 2004 byl Anthony klávesistou světoznámé umělkyně Alicie Keys a doprovázel ji na světová turné. Anthonyho nenasytná vášeň pro muziku ho posunula do dalších úrovní a umožnila mu práci s řadou umělců jako jsou John Mayer, David Bowie, Lenny Kravitz, Sade, Prince, Gwen Stefani, Missy Elliot, Jay-Z, Adele, Beyoncé, 50 Cent, Justin Timberlake a mnoho dalších.

Chelton Grey – basa
Chelton se narodil a vyrostl v Brooklynu. Do hudebního světa ho přivedli jeho rodiče. Již jako čtrnáctiletý začal hrát na elektrickou kytaru profesionálně. Během následujících let hrál Chelton s řadou různých umělců jako jsou wil.i.am, Jessie J, Ludacris, Michelle Williams z Destiny's Child, Ryan Leslie, Rodney Jerkins, Keith Harris a mnoho dalších. Chelton je člen skupiny Kennedy Administration.

VSTUPENKY

 
předprodej $12, na místě $15, členové Czech Center Club $10

19.00: Otevření střešní terasy a welcome drink

20.00: Promítání němého filmu doprovázeného živou hudbou


V případě deště se akce přesunou do Tanečního sálu ve 4. patře.


Pořádáno ve spolupráci s the Bohemian Benevolent & Literary Association.

 

 

Místo konání:

Bohemian National Hall, 321 East 73rd Street
NY 10021 New York
Spojené státy americké

Datum:

8.8.2017 19:00 - 22:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala