Česká centra, Czech Centres

Česká centra / Czech centres - logo

Program

15.5.2008 0:00 - 31.7.2008 0:00

ZLÍN V NEW YORKU

Zlín v New Yorku, 15. května - 31. července, akce se pořádá na různých mśtech v New Yorku

 

 

 

 

Zlín v New Yorku
15. května - 31. července
New York

 

Největším projektem jarní programové sezóny Českého centra New York je představení města Zlína v multisektorové prezentaci od května do září 2008 v několika showroomech a galeriích New Yorku v době newyorského DesignWeeku.

Zlín se bude prezentovat v oblasti  architektury, designu, filmu, školství, módy, turistiky a obchodu. Na projektu spolupracují ve svých oborech  všechny partnerské organizace v USA  za obchod Generalní konzulát NY, CzechTrade, CzechInvest a za cestovní ruch CzechTourism. 
Jedná se o doposud nejrozsáhlejší prezentaci v New Yorku zaměřenou celkově na jeden region iniciovanou a koordinovanou Českým centrem NY.

 

Projekt Zlin in NY je vytvořen v koncepci se zlínskými partnery a to především Magistrátem města Zlín a Univerzitou Tomáše Bati. Iniciátorem a koordinátorem celého projektu v NY je České centrum New York ve spolupráci v jednotlivých oblastech a sekcích s Generálním konzulátem NY, CzechTradem a CzechInvestem v USA, CzechTourismu v NY a za podpry Bohemian Benevolent and Literary Association.

 

www.zliny.org

 

Místo konání:

321 East 73rd Street
NY 10021 New York
Spojené státy americké

Datum:

Od: 15.5.2008 0:00
Do: 31.7.2008 0:00

Organizátor:

České centrum


Připomenutí akce
Tuto akci nelze připomenout, protože akce již začala