CZECH NEXT WAVE, EP3: Tereza Rosalie Kladošová

Tereza Rosalie Kladošová je jednou z nejlepších mladých módních návrhářek v České republice. Známá pro poutavé jasné barvy a odvážné, zábavné střihy, často používá své vlastní materiály - včetně odpadních produktů z výroby vlny k vykouzlení skutečně jedinečných kusů. Vyrábí také různé další předměty jako stylistka spoluvytvářela vzhled oblíbené pražské restaurace Eska. V loňském roce designérka, které je něco přes třicet, převzala hlavní cenu v prestižní Czech Grand Design.

Poslechněte si třetí díl pořadu Czech Next Wave organizovaného ve spolupráci s Radio Prague International. V tomto zábavném, neformálním rozhovoru pojednává Tereza Rosalie Kladošová o své kutilské estetice a lásce k domácím řemeslům, rychlé módě, o tom, co je na její práci konkrétně české - a ještě mnohem více.

" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Czech Next Wave je produkována ve spolupráci Českých center a Radio Prague International. Série podcastů seznamuje posluchače z celého světa s nadějnými a talentovanými mladými Čechy v různých oblastech umění a jiných disciplínách. Idea pro tuto novou podcastovou řadu vznikla v Czech Center NY, znělky Ondřeje Pivce pro pořad vznikly na základě dlouhodobé spolupráce s ČCNY.