Krtek zdarma na DAFilms

21. 02. 2021 28. 02. 2021 Online událost

V roce 2021 si připomínáme 100 let od narození a 10 let od úmrtí Zdeňka Milera, významného českého umělce a autora jedné z nejslavnějších animovaných postaviček: Krtka. Krtek (známý i jako Krteček) hrál významnou roli ve více než 50 krátkých animovaných filmech. Vzpomeňme si na Zdeňka Milera výběrem šesti dílů s Krtkem.

Filmy budou ke zhlédnutí od 21. do 28. února na platformě DAFilms ZDE.

Program Vám České centra přinášejí zdarma.


Na DAFilms najdete přes 2000 filmů a stále rostoucí katalog titulů s měsíčním předplatným za 6,99 EUR a slevou 40% při pořízení ročního předplatného.


VÍCE O DAFILMS

DOC ALLIANCE - Nové možnosti pro celovečerní dokumenty

Projekt Doc Alliance vznikl jako výsledek tvořivého partnerství 7 klíčových evropských festivalů dokumentárního filmu:CPH:DOXDoclisboaMillennium Docs Against Gravity FFDOK LeipzigFIDMarseilleMFDF Ji.hlava a Visions du Réel. Cílem iniciativy Doc Alliance je prosazování žánru dokumentárního filmu, podpora jeho rozmanitosti a kontinuální propagace kvalitních autorských dokumentárních snímků.

Internetový portál DAFilms.cz je hlavním projektem festivalové sítě Doc Alliance. Představuje mezinárodní platformu online distribuce dokumentárních a experimentálních filmů kladoucí důraz na evropskou kinematografii. Obsahuje více než 1900 filmů, jež jsou za malý poplatek dostupné z celého světa k online zhlédnutí či k legálnímu stažení. Filmy jsou do virtuální databáze zařazovány na základě náročných dramaturgických kritérií. Portál pravidelně nabízí filmové programy různorodé povahy od prezentace archivních historických snímků, celosvětové retrospektivy významných světových autorů až po nové premiérové formáty typu day and date release. Filmoví tvůrci, producenti, distributoři a studenti mohou na DAFilms.cz své filmy zaregistrovat a poskytnout jim tak prostor v tomto jedinečném distribučním prostředí.

Partneři této události

Informace o události

  • Název události: Krtek zdarma na DAFilms
  • Datum: 21. 02. 2021 28. 02. 2021
  • Adresa: Online událost

Podobné události